Novinky

Společnost egoé kovo a.s. Tak zní nový název našeho komplexního týmu budovaného od roku 1998. Vyjadřujeme tím příslušnost ke skupině egoé. Spolu s námi ji tak tvoří dalších sedm firem s celkovým obratem přes 1,5 miliardy korun a 340 zaměstnanci. To vše v jednom areálu, na adrese Bílovice 519. 

Do produktového portfolia skupiny Egoé patří stavby v dopravní infrastruktuře, designový zahradní nábytek, obytné vestavby do aut či lyže. Společnost egoé kovo disponuje širokým výrobním zázemím. Nabízíme zkušenost, moderní technologie, kvalifikovaný tým, služby v logistice i environmentálně udržitelný přístup. Kromě firem ve skupině nadále pracujeme i pro externí zákazníky.

Všechny společnosti skupiny sídlí v areálu v Bílovicích. Na ploše 34 000 čtverečních metrů je soustředěna výroba, včetně provozů pro povrchové úpravy, obrábění dřeva, kovovýrobu či expedici. Navrhování, vývoj, projekční fáze i realizace jsou tak díky součinnosti více než čtyř desítek profesí pod jedno střechou. To vše areálu, který je součástí majetku skupiny.

Jsme součástí silné skupiny, měníme název na Egoé kovo

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.

Další informace