Novinky

Společnost egoé kovo a.s. Tak zní nový název našeho komplexního týmu budovaného od roku 1998. Vyjadřujeme tím příslušnost ke skupině egoé. Spolu s námi ji tak tvoří dalších sedm firem s celkovým obratem přes 1,5 miliardy korun a 340 zaměstnanci. To vše v jednom areálu, na adrese Bílovice 519. 

Do produktového portfolia skupiny Egoé patří stavby v dopravní infrastruktuře, designový zahradní nábytek, obytné vestavby do aut či lyže. Společnost egoé kovo disponuje širokým výrobním zázemím. Nabízíme zkušenost, moderní technologie, kvalifikovaný tým, služby v logistice i environmentálně udržitelný přístup. Kromě firem ve skupině nadále pracujeme i pro externí zákazníky.

Všechny společnosti skupiny sídlí v areálu v Bílovicích. Na ploše 34 000 čtverečních metrů je soustředěna výroba, včetně provozů pro povrchové úpravy, obrábění dřeva, kovovýrobu či expedici. Navrhování, vývoj, projekční fáze i realizace jsou tak díky součinnosti více než čtyř desítek profesí pod jedno střechou. To vše areálu, který je součástí majetku skupiny.

Jsme součástí silné skupiny, měníme název na Egoé kovo