Náš příběh

vyrábíme nápady

Píše se rok 1998. Designéři Radek Hegmon a David Karásek se snaží prosazovat svůj design městského mobiliáře. Jde to, ale výroba u externích firem pokulhává. A tak vzniká na adrese Bílovice 519 firma kovocité - dnes Egoé kovo. Tyto okolnosti vzniku jsou zároveň naší DNA. Rádi vám poskytneme konzultace už u první myšlenky, při úpravách výkresové dokumentace až po kompletní proces výroby produktu.

Komplexnost procesů

Zajišťujeme ucelenou dodávku. Od konzultace prvotního nápadu, úprav výkresových dokumentací přes výrobu, logistiku, montáž ke kompletnímu servisu. A to po celém světě. Čerpáme z dlouhodobých zkušeností, naší doménou je komplexnost procesu návrhu, vývoje a výroby.

Komplexnost procesů

Globální hráč

Značky jako mmcité, Egoé, AITAA, Kompan a další. Jejich výrobky najdete od Dubaje až po Himálaj. Ať už se jedná o přístřešek, mobiliář, dětská hřiště či venkovní nábytek, pod všemi je i náš podpis.

Globální hráč

Lokální přístup

Hranice nás neomezují. Umíme – pokud je to potřeba – sáhnout po materiálech z celého světa. Nejraději ale využíváme regionální zdroje. Spolupracujeme s externími odborníky, nejvíce ale sázíme na vlastní kvalifikované zaměstnance.

Lokální přístup

Vlastní vývoj a výzkum

Vážíme si tradic, stavíme na poctivé řemeslné práci. Zároveň jdeme dopředu a neustále sledujeme současné trendy. Podílíme se na vývoji nových materiálů, cizí nám nejsou ani pojmy jako internet věcí či Průmysl 4.0. Pravidelně investujeme do špičkových technologií.

Vlastní vývoj a výzkum

Kvalita a kontrola

Využíváme vlastní digitalizovaný informační systém řízení výrobního a kontrolního procesu. Monitorujeme a řídíme výrobu každé součástky, pracujeme s PC-live daty i QR kódy. Zejména díky tomu jsme schopni realizovat až 5 000 zakázek ročně a doručit je kamkoliv na světě v dohodnutém termínu a špičkové kvalitě.

Kvalita a kontrola

Šetrní k přírodě

Uvědomujeme si, že tady nejsme sami. Naším dlouhodobým cílem je co nejmenší uhlíková stopa. Řídíme se jednoduchým mottem „Co jsme si z přírody vzali, to přírodě vracíme“. Pracujeme na kvalitativně srovnatelné evropské alternativě k tropickému dřevu, přemýšlíme nad udržitelnou výrobou a maximální spotřebou odpadního materiálu.

Šetrní k přírodě

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.

Další informace